Про нас

Історія розвитку першої приватної клініки Odontopractica

Наше підприємство було засноване в 1990 році (перша назва «Дента»). В складі підприємства на той час працювали два лікаря – Подружжя Володимир і Любов Могильники. Одним з асистентів працював їхній син – Олексій – на той час студент Полтавського медичного коледжу. На той момент це було єдине в Україні приватне медичне підприємство.

Головним мотивом створення підприємства було бажання повернутися до традиційних професійних та загальнолюдських цінностей в загальноприйнятому цивілізованому їх розумінні, опанувати цивілізовану модель медичної допомоги.

На першому етапі підприємство орендувало стоматологічний кабінет на невеликому консервному заводі в місті Полтава. Через півтора роки вдалось закупити мінімальну кількість обладнання, орендувати приміщення в центрі міста і організувати власний стоматологічний кабінет. Ще через рік обладнали ще один кабінет в тому ж приміщенні. На протязі наступних 4–5 років нам вдалося розширити клініку на орендованих площах до 3 кабінетів і зуботехнічної лабораторії, закупити обладнання для кабінетів і лабораторії , викупити орендоване приміщення.

В створенні клініки Odontopractica приймали участь три покоління нашої родини. Мій батько – Могильник Василь Опанасович – був відомим в місті стоматологом. Він організовував в 60-ті роки ортопедичне відділення обласної стоматологічної поліклініки і довго керував ним. Його досвід, стиль спілкування з пацієнтами, ставлення до людських проблем допомагають нам і зараз. В клініці працюють також представники молодшого покоління нашої родини – Андрій, Юлія і Артем.

 На поточний момент клініка Odontopractica функціонує в обсязі 4 кабінетів (6 крісел) та зуботехнічної лабораторії на два техніки. Клініка зорієнтована на надання найширшого спектру стоматологічної допомоги в найширшому діапазоні цін (на більшість робіт пропонується 3 цінових рівня виконання). Тобто ми намагаємося охопити всі види стоматологічної допомоги і надавати їх максимальній кількості людей. В цьому полягає корінна ідея нашої моделі бізнесу – надавати допомогу всім, хто її потребує.                    

«Omnes, quantum potes, juva»

Наша клініка пропонує своїм пацієнтам найбільш повний комплекс амбулаторної стоматологічної допомоги, що охоплює абсолютно всі галузі стоматології та включає максимально можливий перелік видів робіт і лікувальних маніпуляцій.