Про нас

Історія розвитку першої приватної клініки Odontopractica

Наше підприємство було засноване в 1990 році (перша назва «Дента»). В складі підприємства на той час працювали два лікаря – Подружжя Володимир і Любов Могильники. Одним з асистентів працював їхній син – Олексій – на той час студент Полтавського медичного коледжу. На той момент це було єдине в Україні приватне медичне підприємство.

Головним мотивом створення підприємства було бажання повернутися до традиційних професійних та загальнолюдських цінностей в загальноприйнятому цивілізованому їх розумінні, опанувати цивілізовану модель медичної допомоги.

На першому етапі підприємство орендувало стоматологічний кабінет на невеликому консервному заводі в місті Полтава. Через півтора роки вдалось закупити мінімальну кількість обладнання, орендувати приміщення в центрі міста і організувати власний стоматологічний кабінет. Ще через рік обладнали ще один кабінет в тому ж приміщенні. На протязі наступних 4–5 років нам вдалося розширити клініку на орендованих площах до 3 кабінетів і зуботехнічної лабораторії, закупити обладнання для кабінетів і лабораторії , викупити орендоване приміщення.

В створенні клініки Odontopractica приймали участь три покоління нашої родини. Мій батько – Могильник Василь Опанасович – був відомим в місті стоматологом. Він організовував в 60-ті роки ортопедичне відділення обласної стоматологічної поліклініки і довго керував ним. Його досвід, стиль спілкування з пацієнтами, ставлення до людських проблем допомагають нам і зараз. В клініці працюють також представники молодшого покоління нашої родини – Андрій, Юлія і Артем.

 На поточний момент клініка Odontopractica функціонує в обсязі 4 кабінетів (6 крісел) та зуботехнічної лабораторії на два техніки. Клініка зорієнтована на надання найширшого спектру стоматологічної допомоги в найширшому діапазоні цін (на більшість робіт пропонується 3 цінових рівня виконання). Тобто ми намагаємося охопити всі види стоматологічної допомоги і надавати їх максимальній кількості людей. В цьому полягає корінна ідея нашої моделі бізнесу – надавати допомогу всім, хто її потребує.