Зубні імплантанти — що це таке?

Зубна імплантація- це встановлення в кістку щелепи штучних коренів з титану взамін втрачених з подальшою фіксацією на них незнімних зубних протезів. Цей метод дозволяє відновити відсутні зуби без пошкодження сусідніх. Що не менш важливо, імплантація є альтернативою знімному протезуванню.

З метою зробити зубну імплантацію доступною для пацієнтів з різним рівнем добробуту ми застосовуємо імплантанти як відомих світових брендів, так  і вітчизняного виробництва. Це дозволяє дотримуватись нашого провідного принципу – гнучкої пропозиції, щоб допомагати всім, хто до нас звертається. Слід зазначити високий рівень якості вітчизняних імплантантів, бо вони виготовлені досвідченими фахівцями за зразком аналогів ведучих світових виробників і за участю команди провідних українських імплантологів.

Встановлення одного іплантанта відбувається протягом 20-40 хвилин з  обов’язковим застосуванням ефективного знеболювання.

Зважаючи на довготривалість термнів служби імплантантів (10-20 років), а  також вищезгадані переваги цього методу перед традиційними видами протезування, слід надати  імплантації абсолютний пріоритет, як методу вибору при протезуванні зубів. Єдиним обмеженням (крім медичних протипоказань) може бути бюджет. Тому ми бажаємо Вам, щоб протезування зубів було не потрібне  до кінця життя. Але якщо вже стане в цьому потреба, щоб Ваш бюджет дозволив це зробити за допомогою імплантації.

«Omnes, quantum potes, juva»

Наша клініка пропонує своїм пацієнтам найбільш повний комплекс амбулаторної стоматологічної допомоги, що охоплює абсолютно всі галузі стоматології та включає максимально можливий перелік видів робіт і лікувальних маніпуляцій.