Гарантійні зобов’язання

Клініка Odontopractica гарантує збереження, функціональну і косметичну повноцінність пломб і протезів протягом двох років, за винятком складних випадків, які спеціально обговорювалися з пацієнтом, коли з причин, що не залежать від лікаря, гарантія не може бути надана. Протягом гарантійного терміну пацієнт повинен проходити огляд в клініці кожні півроку - це є обов’язковою умовою збереження гарантійних зобов’язань, бо дозволяє своєчасно усунути невеликі дефекти, відкоригувати пломби і протези. Протягом гарантійного терміну робота виконується безкоштовно. Час подальшої післягарантійної служби пломби або зубного протеза визначається якістю матеріалу , з якого вони виготовлені, і в середньому це від 3 до 8 років.

Особливо наголошуємо, що гарантії якості діють незалежно від цінового рівня роботи. Звертаємо вашу увагу на те, що клініка Odontopractica гарантує тільки збереження, функціональну і косметичну повноцінність пломб і протезів. На такі ускладнення лікування, як зубний біль під пломбою або протезом, поломка протеза або перелом зуба внаслідок травми і т. ін. гарантії не розповсюджуються.

 

«Omnes, quantum potes, juva»

Наша клініка пропонує своїм пацієнтам найбільш повний комплекс амбулаторної стоматологічної допомоги, що охоплює абсолютно всі галузі стоматології та включає максимально можливий перелік видів робіт і лікувальних маніпуляцій.