Odontopractica - перша приватна стоматологічна клініка

ШАНОВНІ ПАНІ ТА ПАНОВЕ!

Стоматологічна клініка Odontopractica пропонує своїм пацієнтам найбільш повний комплекс амбулаторної стоматологічної допомоги, що охоплює абсолютно всі галузі стоматології та включає максимально можливий перелік видів робіт і лікувальних маніпуляцій.

Прийом пацієнтів здійснюється, як правило, за попереднім записом після обов’язкового огляду лікарем. Обсяг роботи у клініці Odontopractica на кожне відвідування планується у відповідності до бажання пацієнта. Всі лікувальні процедури проводяться з обов’язковим застосуванням знеболювання.

 

Стоматологічна клініка Odontopractica чекає на вас! 

Лікування – це взаємна дія

Нас троє – ти, я і хвороба. Якщо ми з тобою об’єднаємося – ми її подолаємо. Ці слова Гіппократа звернені як до лікарів, так і до пацієнтів, будуть актуальні завжди, бо висвітлюють головну передумову лікарської діяльності – співпрацю лікаря і пацієнта на основі взаємної довіри і поваги. Тож і ми, персонал стоматологічної клініки Odontopractica, прагнемо цих вічних ідеалів медицини, це допомагає нам допомагати Вам.

Українська
Підписатися на Odontopracticа RSS

«Omnes, quantum potes, juva»

Наша клініка пропонує своїм пацієнтам найбільш повний комплекс амбулаторної стоматологічної допомоги, що охоплює абсолютно всі галузі стоматології та включає максимально можливий перелік видів робіт і лікувальних маніпуляцій.